Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
(2013-06-16)
FESTIWAL WNĘTRZ - Targi aranżacji i wyposażenia wnętrz, Kraków 15-16.06.2013

Centrum Targowe Chemobudowa - Kraków S.A.
ul. Klimeckiego 14
30-706 Kraków

fw.jpg

Festiwal Wnętrz organizowany od roku 2006 cieszy się bardzo dobrą opinią zarówno ze strony odwiedzających targi, jak i firm: producentów i dystrybutorów. Prezentujemy tylko i wyłącznie firmy mające w swojej ofercie produkty do wyposażenia i aranżacji wnętrz.

Dbamy o to, aby każda z firm bardzo dobrze zaprezentowała swoją ofertę, doradzamy jak się wyróżnić i czym zaciekawić odwiedzających.

Uczestnikami targów są osoby urządzające swoje domy, mieszkania, inwestorzy, architekci, studenci kierunków związanych z architekturą oraz wszyscy ci, którzy interesują się współczesnym designem. Targom towarzyszą porady projektantów, wykłady otwarte (relacje z Mediolanu, Akademia Dobrze Mieszkaj), warsztaty rodzinne (Zostań małym DESIGNEREM), Strefa Made In Poland (polskie wzornictwo), liczne konkursy i atrakcyjne nagrody.

Oryginalnie zaaranżowane stoiska , ciekawi partnerzy, wydarzenia towarzyszące… wszytko to sprawia, iż FESTIWAL WNĘTRZ jest niepowtarzalnym wydarzeniem, w którym trzeba uczestniczyć!

Od pierwszej edycji   w roku 2006 Festiwalowi Wnętrz towarzyszą porady architektów oraz panele konferencyjne poświęcone projektowaniu.

Zmieniające się trendy wyposażenia wnętrz, duża różnorodność firm z branży wnętrzarskiej, specjalistyczne media wpływają na spojrzenie odbiorców dotyczące otaczającej nas rzeczywistości. Chcemy aby nasze mieszkania i domy były pięknie i funkcjonalnie zaprojektowane, mamy ochotę przebywać w estetycznych wnętrzach także poza domem: w biurze, restauracji, hotelu…

Nie bój się Architekta! – to akcja mająca na celu promocję współpracy architekt – inwestor.

Podczas cyklu otwartych paneli konferencyjnych architekci odpowiedzą między innymi na pytania:

- dlaczego potrzebuję architekta wnętrz?

- za co płacę architektowi?

- ile dzięki temu mogę oszczędzić?


Zapraszamy biura projektowe do prezentacji w strefie Porady Architektów Wnętrz.

Na odrębnie  wydzielonej przestrzeni biura projektowe będą miały możliwość zaprezentowania odwiedzającym swoich usług, udzielania porad i nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami.


Więcej: www.festiwalwnetrz.com.pl
 
Organizator targów:
Virtus Studio

ul. Wrzesińska 6/10
31-031 Kraków
tel.: 12 429 55 20
fax: 12 429 55 20 wew. 22
virtus@virtus.com.pl
www.virtus.com.pl


kominki_rgb1.png


Patronem Medialnym Targów