Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Jøtul Polska razem z Przedstawicielami pomaga ofiarom powodzi 2010
(2010-07-01)


Jotul-dla-powodzian.jpg

Jøtul Polska razem z Przedstawicielami pomaga ofiarom powodzi 2010

Tej wiosny, wszyscy z niepokojem śledziliśmy dramat, który rozegrał się w sporej części Polski. Powódź dotknęła kilkaset miast i miejscowości. Wiele rodzin straciło dobytek całego życia, inne muszą wykonać gruntowne remonty swoich domów. Do nich wszystkich kierujemy naszą akcję „Jøtul dla powodzian”.

Proponujemy wszystkim, którzy ucierpieli na skutek powodzi, specjalny rabat w wysokości 15% na wszystkie piece wolno stojące i wkłady kominkowe Jøtul, Scan i Atra, a także części zamienne do nich oraz akcesoria do budowy systemów grzewczych opalanych drewnem. Pomożemy również naszym dotychczasowym Klientom w renowacji pieców wolno stojących i wkładów kominkowych Jøtul, Scan i Atra.

Warunkiem skorzystania z 15% upustu w ramach akcji „Jøtul dla powodzian” jest wypełnienie przez kupującego oświadczenia, że jest osobą lub reprezentuje instytucją/firmą dotkniętą skutkami powodzi.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Działem Handlowym Jotul Polska tel. +48 58 520 11 20

Do naszej akcji włączyło się ponad czterdziestu Przedstawicieli w całej Polsce. Już otrzymaliśmy sygnały, o pierwszych zakupach dokonanych przez osoby poszkodowane w tegorocznych powodziach. Mamy nadzieję, że nasza wspólna pomoc ułatwi im powrót do normalnego życia.

Aktualną listę firm biorących udział w akcji można znaleźć na naszych stronach internetowych: www.jotul.com/pl/wwwjotulpl oraz www.kominek.pl oraz w ogłoszeniach prasowych między innymi w sierpniowym wydaniu "Muratora".

Źródło: Jøtul Polska