Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Znajdź partnera biznesowego podczas targów Interiors & Design Warsaw 2013
(2013-08-21)
Szukasz dystrybutora albo chcesz być dystrybutorem włoskiej armatury łazienkowej? A może twoja firma potrzebuje architekta, dostawcy wykładzin albo narzędzi do montażu? Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Interiors & Design Warsaw 2013 to doskonała okazja, by znaleźć partnera w biznesie.

Targi Interiors & Design odbędą się w dniach 10-12 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. To doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz, ale też by znaleźć kooperanta i rozszerzyć działalność. Organizatorzy targów, chcąc ułatwić uczestnikom nawiązanie biznesowych relacji, uruchomili specjalną podstronę w serwisie targiwnetrzarskie.pl - http://targiwnetrzarskie.pl/matchmaking-pl/

- To bardzo proste: wystarczy wypełnić zamieszczony na stronie formularz, podając podstawowe informacje o sobie i o poszukiwanym partnerze targowym, a my, jeśli mamy go w bazie, dołożymy wszelkich starań, by umówić obie strony na spotkanie – zapewnia Agnieszka Szpaderska, Project Manager z firmy Lentewenc, organizatora Interiors & Design Warsaw 2013.

Usługa jest bezpłatna. Organizatorzy wyślą wiadomość do firm odpowiadających profilowi poszukiwanego partnera biznesowego i przekażą poszukującemu odpowiedź. W razie potrzeby Lentewenc, będący częścią międzynarodowego giganta targowego ITE Group, skorzysta z baz kontaktów swoich zagranicznych biur. 

Wśród już złożonych propozycji współpracy jest m.in. oferta firmy z Japonii, która szuka polskiego producenta ceramiki użytkowej, czy producenta wysokiej jakości armatury sanitarnej z Malty, który poszukuje przedstawiciela i dystrybutorów na terenie Polski.

Równocześnie z Interiors & Design Warsaw 2013 w dniach od 10 do 12 września odbędą się targi Warsaw Build 2013, Windows & Doors Warsaw 2013 oraz Certiba. Organizatorem wszystkich tych imprez jest firma Lentewenc.

Szczegółowych informacji udziela:

Agnieszka Szpaderska
Project Manager
Tel.: +48 22 395 66 96
E-mail: a.szpaderska@lentewenc.com


Więcej: www.interiors.lentewenc.com


kominki_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów